ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Пріоритетні завдання

закладу дошкільної освіти № 16 «Світлячок»  на 2023 - 2024 н.р.:

1. Продовжити роботу над розвитком основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, сприяти розвитку етнічної самосвідомості вихованців.

2. Продовжити удосконалення роботи зі збереження фізичного і психічного здоров’я дошкільників через координацію всіх учасників освітньо-виховного процесу шляхом виховання у дітей свідомого ставлення до особистої безпеки, а також шляхом використання здоров’язберігаючих технологій.

3. Розвиток пізнавальних здібностей дошкільнят засобами  дослідницько-пошукової роботи

4. Забезпечення продуктивної взаємодії педагога з батьками вихованців на засадах партнерства.

5. Організація освітнього процесу у різних форматах та подолання освітніх втрат.

6. Оволодіння педагогами технологій освітньої діяльності, що відповідають різним формам організації освітнього процесу (зокрема, в умовах дистанційного навчання) та встановлення тісної педагогічної  взаємодії з дітьми за допомогою доступних ресурсів.

Організація освітнього процесу в ЗДО № 16 здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» і спрямована на реалізацію основних завдань закладу освіти.

Зміст освітнього процесу в закладі визначається і реалізується відповідно до програми "Українське дошкілля" та  "Я у Світі". Запропонована орієнтовна модель перспективного планування дає можливість педагогам-дошкільникам реалізувати на практиці інтегрування різних видів діяльності, систематизувати знання, уміння, навички дітей.

Чітко визначена мета планування та методичні орієнтири допомагають поступово ефективно організувати діяльність дошкільників. Також вихователями груп дотримуються вимоги програми , яка націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей за основними напрямками та робить окремий акцент на ігровій діяльності.