Загальні відомості про ЗДО

Заклад дошкільної освіти №16 «Світлячок»  розташований  за адресою вул. Світличної Ганни, 58, був  заснований  у 1963 році.
      Засновником дошкільного закладу є Павлоградська міська рада Дніпропетровської області.  Галузеве управління закладом здійснює відділ освіти Павлоградської міської ради, на який покладено завдання щодо реалізації державної політики у сфері дошкільної освіти. Головним розпорядником коштів визначено комунальну установу “Центр обслуговування закладами освіти”.
       Заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою  Кабінету  Міністрів України від 12 березня 2003 р. № 305, Бюджетним кодексом України, іншими нормативно-правовими актами, власним Статутом.
       Головною метою  закладу є забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти її фізичний, розумовий, духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.
        Діяльність закладу направлена на:
реалізацію основних завдань дошкільної освіти;
задоволення освітніх, соціальних потреб, збереження та зміцнення фізичного, психічного здоров’я дітей;
формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів.
       Свої завдання заклад дошкільної освіти  реалізує в тісній взаємодії з сім’єю.

Ліцензований обсяг прийому у заклад дошкільної освіти №16 «Світлячок» – 115 осіб.
      У закладі дошкільної освіти № 16 “Світлячок”  функціонує 4 групи.
      Фактична кількість осіб, які навчаються у заклад дошкільної освіти №16 «Світлячок» станом на 01.09.2023 року – 124 вихованців.
Група Кількість груп          Кількість                    вихованців
Ранній вік (1-3 років)             1                               26
Молодший вік (3-4 років)       1                               31
Середній вік (4-5 років)          1                               32
Старший вік (5-6,7 років)       1                               35
Режим роботи закладу дошкільної освіти
          Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин. Вихідні дні: субота, неділя, святкові, тощо.
          Щоденний графік роботи  закладу:
Початок роботи о 07.00 годині.
Закінчення роботи о 17.30 годин.
          Освітній процес реалізується Державними базовими програмами, навчально – методичними посібниками затвердженими Міністерством освіти і науки України.
          Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником закладу на загальних підставах з урахуванням електронної черги та направлення відділу освіти. Батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на зарахування їх дітей самостійно на сайті електронної реєстрації https://reg.isuo.org, або через відповідальну особу дошкільного закладу.